U kunt zich aanmelden voor de volgende locaties:

U kunt zich per e-mail rechtstreeks aanmelden op het e-mailadres van uw keuze (zie hieronder).
Als u dat liever per post wilt doen, dan graag het Deelname formulier (download printversie deelname formulier) sturen naar:
Luci Zwaal, Salemate 8, 7006 CB Doetinchem.

Vermeld altijd: uw naam (inclusief voornaam) en adres, de locatie en het aantal personen.

GRONINGEN, regio NOORD
Adres: Van der Valk – Borchsingel 53 – 9766 PP Eelderwolde
Mailadres: Groningen@vvgp.nl – Contactpersoon: Maaike Hoekstra

MAASTRICHT, regio LIMBURG
Adres: Van der Valk – Nijverheidsweg 35 – 6227 AL Maastricht
Mailadres: Maastricht@vvgp.nl – Contactpersoon: Karin van der Coelen

BREDA, regio WEST-BRABANT en ZEELAND
Adres : Hotel Princeville – Princehagelaan 5 – 4813 DA Breda
E-mail: Breda@vvgp.nl – Contactpersoon: Peter Jansen

ROTTERDAM, regio RIJNMOND
Adres : Lommerrijk – Straatweg 99 – 3054 AB Rotterdam
E-mail: Rotterdam@vvgp.nl – Contactpersoon: Gerard Winninghof

ARNHEM/PAPENDAL, regio GELDERLAND
Adres : Van der Valk – Amsterdamseweg 505 – 6816 VK Arnhem
E-mail: Arnhem@vvgp.nl – Contactpersoon: Luci Zwaal

AMSTERDAM/HAARLEM, regio NOORD-HOLLAND en HOOFDKANTOOR
Adres : Van der Valk – Toekanweg 2 – 2052 LC Haarlem
E-mail: Amsterdam@vvgp.nl – Contactpersoon: Tonia Pelser

DEN HAAG/VOORSCHOTEN, regio ZUID-HOLLAND en DISTRIBUTIE
Adres : Van der Valk – Veurseweg 180 – 2250 AG Voorschoten
E-mail: Voorschoten@vvgp.nl – Contactpersoon: Joop Konneman

AMERSFOORT, regio Utrecht
Adres : Van der Valk – Philipsstraat 18 – 3833 LC Leusden
E-mail: Amersfoort@vvgp.nl – Contactpersoon: Gerdi Pijpers

VUGHT, regio OOST-BRABANT (Den Bosch/Eindhoven/Tilburg)
Adres : Van der Valk – Bosscheweg 2 – 5261 AA Vught
E-mail: Vught@vvgp.nl – Contactpersoon: Otto Heselhaus

ZWOLLE, regio OOST
Adres : Van der Valk – Nieuwleusenerdijk 1 – 8028 PH Zwolle
E-mail: Zwolle@vvgp.nl – Contactpersoon: Marijke Riesebeek

Scroll naar boven